Podziekowania lekarzom i pielęgniarkom
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2011
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.05.2011
Kurier Poranny
Serdeczne podziękowania pielęgniarkom i lekarzom Kliniki Hematologii PSK i Odziału Onkologii Klinicznej, a w szczególności dr Krystynie Ostrowskiej - Cichockiej, dr Izabeli Łapuć oraz całemu personelowi pomocniczemu i administracji Onkologii za opiekę i leczenie podczas kilkuletniej choroby Emilii Horaczkiewicz składa rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia