Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Pawła Budzyńskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Pawła Budzyńskiego rodzinie, przyjaciołom, kolegom z pracy, sąsiadom, kierownictwu Zakładu Elektrociepłowni Sp. Anwil oraz Zarządowi i pracownikom zakładu Zieleń Miejska serdeczne podziękowanie składają ŻONA, DZIECI, RODZICE.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia