Jerzy Błaszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.05.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.05.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 10 maja 2011 roku odszedł na wieczną wędrówkę
nasz nieodżałowany Kolega
ŚP
Jerzy Błaszczyk
długoletni działacz Towarzystwa,
były Prezes naszego Oddziału,
wspaniały wspóltowarzysz turystycznych wędrówek, rajdów i wycieczek.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu Grabiszyńskim w dniu 14 maja 2011 roku o godzinie 12.30.
Pogrążeni w smutku
Koleżanki i Koledzy
z Oddziału PTTK Wrocław-Fabryczna
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
ARTUR POGORZELSKI
14 l