Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Tomasza Żelskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Tomasza Żelskiego a w szczególności rodzinie, znajomym, sąsiadom, delegacjom za wsparcie duchowe, modlitwę, złożone wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia