Maciej Sarnacki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2009
Gazeta Pomorska

Człowiek umiera niegotowy i niedokończony, w przypadkowym punkcie czasu i przestrzeni, w połowie zdania niejako bez kropki i wykrzyknika Bruno Schulz Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11 czerwca 2009 roku odszedł na zawsze nasz kochany Brat, Szwagier i Wujek śp. Maciej Sarnacki lat 51 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 18.06.2009 r. o godz. 13.00 w kościele parafii Chrystusa Miłosiernego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Imiena NMP przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku TOMASZ, ELŻBIETA i BARTOSZ

Plaża

Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 11 czerwca 2009 roku zmarł mój kochany Syn śp. Maciej Sarnacki lat 51 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 18.06.2009 r. o godz. 13.00 w kościele parafii Chrystusa Miłosiernego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Imienia NMP przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążony OJCIEC

Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić" Z głębokim żale zawiadamiam, że dnia 11 czerwca 2009 roku zmarł mój kochany Syn Ś.P.MACIEJ SARNACKI lat 51 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 18.06.2009 r. o godz. 13:00 w kościele parafii Chrystusa Miłosiernego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14:00 na cmentarzu parafii Imienia NMP przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążony OJCIEC

Człowiek umiera niegotowy i niedokończony, w przypadkowym punkcie czasu i przestrzeni, w połowie zdania niejako bez kropki i wykrzyknika Bruno Schulz Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 11 czerwca 2009 roku odszedł na zawsze nasz kochany Brat, Szwagier i Wujek Ś.P. MACIEJ SARNACKI lat 51 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 18.06.2009 r. o godz. 13:00 w kościele parafii Chrystusa Miłosiernego. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14:00 na cmentarzu parafii Imienia NMP przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku TOMASZ, ELŻBIETA i BARTOSZ

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Roza Bednarska - W 4 rocznice


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Kucharski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Andrzej Kucharski-zasmucony</p> <p><strong>Wielki smutek w moim sercu jak dopiero dzisiaj sie dowiedzialem ze moj kolega z lat 65-70 odszedl.</strong>Pamietam jak razem spedzalismy milo czas.Ja wyprowadzilem sie do Bydgoszczy i kontakt sie urwal ale wspomnienia w sercu zostana.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Andrzej Kucharski-zasmucony</p> <p><strong>Wielki smutek w moim sercu jak dopiero dzisiaj sie dowiedzialem ze moj kolega z lat 65-70 odszedl.</strong>Pamietam jak razem spedzalismy milo czas.Ja wyprowadzilem sie do Bydgoszczy i kontakt sie urwal ale wspomnienia w sercu zostana.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Kucharski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Eliza Różycka


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wioletta Kwiatkowska


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Waldemar Nowosielski


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Waldemar Nowosielski


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Weber


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Weber


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kubicki Jan


17 l

<p>Pożegnanie Macieja</p> <p>Proszę przyjąć wyrazy najgłębszego współczucia</p>


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Beneturska


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Beneturska


17 l

<p>Pożegnanie Macieja</p> <p>Proszę przyjąć wyrazy najgłębszego współczucia</p>


17 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Beneturska


17 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia