ANZELM DĘBICKI
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2011
Gazeta Lubuska
WZÓR NR 5 ,,Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą'' Ze smutkiem zawiadamiamy, że 13 grudnia 2011 roku odszedł od nas mój kochany MĄŻ, nasz najdroższy OJCIEC, TEŚĆ i DZIADEK śp. ANZELM DĘBICKI Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 17 grudnia 2011 roku o godzinie 11.45 na cmentarzu komunalnym przy ulicy Żwirowej w Gorzowie Wlkp. Pogrążona w żalu rodzina
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 13 grudnia 2011 roku zmarł śp. ANZELM DĘBICKI wieloletni pedagog, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana III Sobieskiego w latach 1989-1995 Wyrazy współczucia Rodzinie składają Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Sebastian Kaliniecki
14 l
Regina T.
14 l
Halina Buszkiewicz
14 l
Emil B.
14 l
Emil B.
14 l
Regina T.
14 l
Anna G.
14 l
Anna Szewczyk
14 l
Alicja Bielawska
14 l
Alicja Bielawska
14 l
Monika
14 l
aurelia i kazimierz
14 l