Paweł Gliga
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.02.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.02.2011
Gazeta Pomorska
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i pogrzebie śp. Pawła Gliga a w szczególności księdzu proboszczowi Leszkowi Kaczmarkowi z parafii Zwiastowania NMP w Inowrocławiu, rodzinie, znajomym, sąsiadom za modlitwę, wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu "Credo" Pana Jacka Skrzypczyńskiego za okazaną pomoc i serce serdeczne Bóg zapłać składa ŻONA, CÓRKA i SYNOWIE z RODZINAMI
Tak po cichu nas kochałeś Tak po cichu nas zostawiłeś Z serca pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 22 lutego 2011 roku odszedł od nas na zawsze nasz kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek śp. Paweł Gliga lat 72 Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 25.02.2011 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.45 na cmentarzu Zwiastowania NMP przy ul. Libelta w Inowrocławiu. W smutku pogrążona ŻONA, CÓRKA, SYNOWIE z RODZINAMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wanda Kozłowska z Rodziną
15 l