Krzysztof Banasik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.10.2010
Dziennik Bałtycki
„Nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny.
Patrzysz oczyma pełnymi uśmiechu w oczy pełne łez”
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom uczestniczącym w pogrzebie naszego kochanego Męża, Taty, Dziadka
Krzysztofa Banasika
Dziękujemy za modlitwę, obecność a także wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach.
Żona i synowie z rodzinami
Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o śmierci długoletniego pracownika Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Krzysztofa Banasika
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają
Zarząd i pracownicy
GPEC
„Gdyby nasza miłość mogła Cię ocalić, nigdy byś od nas nie odszedł”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 października 2010 r. odszedł od nas nasz kochany Mąż, Tata i Dziadek
śp.
Krzysztof Banasik
(lat 62)
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11 października 2010 r. o godz. 10.30 w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbe, Gdańsk-Suchanino, ul. Otwarta 1.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu Łostowickim w Gdańsku.
„Niech mu knieja wiecznie szumi”
Żona i synowie z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia