W obliczu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2010
Głos Koszaliński
W obliczu katastrofy autokaru na autostradzie pod Berlinem w dniu 26 września 2010 r., którego pasażerami byli pracownicy Nadleśnictwa Złocieniec, członkowie ich rodzin i znajomi łączymy się w bólu z poszkodowanymi oraz rodzinami i bliskimi ofiar wypadku. Głębokim bólem napełniła nas wiadomość o tak wielkiej tragedii, która nas leśników dotknęła w szczególny sposób. W ostatnim czasie pracownicy Nadleśnictwa Złocieniec byli nam szczególnie bliscy. Aktywnie uczestniczyli w pracach związanych z opracowywaniem nowego planu urządzenia lasu dla ich Nadleśnictwa. Składamy wyrazy serdecznego współczucia rodzinom i bliskim ofiar. Pracownicy i kierownictwo Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Szczecinku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia