Elżbieta Rzewuska-Furmaga
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2011
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2011
Kurier Lubelski
Z wielkim żalem, smutkiem,
w poczuciu niepowetowanej straty,
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.P.
Elżbiety Rzewuskiej-Furmagi
wspaniałego, dobrego i prawego człowieka,
wiernej koleżanki, oddanej swojej Rodzinie
ale również Spółdzielni, z którą była związana
od 1970 r. jako pracownik, członek Rady Nadzorczej,
wiceprzewodnicząca, a od 2004 r. przewodnicząca.
Odznaczona za pracę i działalność społeczną:
Złotym i Brązowym Krzyżem Zasługi,
Srebrną Odznaką Honorową Zasłużony dla Lublina,
Odznaką Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego,
oraz Odznaką Zasłużony dla Społem.
Zawsze służyła nam swoją mądrością, inteligencją i doświadczeniem,
nic nie jest w stanie wyrazić naszego bólu – na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Mężowi, synowi, synowej i najbliższej Rodzinie
wyrazy najszczerszego współczucia i otuchy składają:
Rada Nadzorcza, Zarząd, pracownicy i członkowie
„Społem” Lubelskiej Spółdzielni Spożywców.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
bliski
13 l
Jadwiga M
15 l
ula
15 l
Jolanta
15 l