Kamila Grodzka - Suwalska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2011
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2011
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2011 r. zmarła
Ś.P.
Kamila Grodzka-Suwalska
Kamilko, byłaś naszą wspaniałą towarzyszką wielu wypraw turystycznych, pełną radości życia, którą wszystkich obdarowywałaś i taką Cię zapamiętamy.
Przyjaciele z „Kosówki”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia