Ryszard Walerych
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem przyjęliśmy do wiadomości informację o śmierci
Ryszarda Walerycha
mieszkańca gminy Czerwonak, długoletniego działacza na rzecz
społeczności lokalnej, zaangażowanego w popularyzację kultury rowerowej,
męża wiceprzewodniczącej Rady Gminy Czerwonak Renaty Walerych.
Składamy wyrazy współczucia rodzinie oraz przyjaciołom
z rowerowych szlaków.
Wójt Gminy Czerwonak
Rada Gminy Czerwonak
oraz pracownicy Urzędu Gminy
Dnia 9.10.2011r. zmarł tragicznie nasz kochany Syn i Brat
Ś+p
Ryszard Walerych
Żegnaj...
Mama i Siostry z Rodzinami
On patrzy od wieku do wieku.
I nic nie jest dla Niego dziwne.
Nie można mówić „Cóż to! Dlaczego tamto?”
Wszystko bowiem zostało stworzone w zamierzonym celu.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 października 2011 roku
zginął tragicznie w wieku 52 lat ukochany mąż, ojciec, teść i zięć
ś + p
Ryszard Walerych
Msza święta pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę, 15 października br.
o godzinie 12.00 w kościele parafialnym w Czerwonaku.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu
komunalnym w Czerwonaku.
Żona, córki, zięć, teściowa
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
naszego Kolegi
ś + p
Ryszarda Walerycha
współzałożyciela Klubu Turystyki Rowerowej „Sigma”,
drogiego Przyjaciela, życzliwego i dobrego Człowieka.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Zarząd i członkowie
KTR „Sigma” w Poznaniu
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Pana Ryszarda Walerycha
długoletniego Współpracownika Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”
Pamięć o Nim na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd i Pracownicy
Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka”
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
ś + p
Ryszard Walerych
9 października 2011 r. odszedł wspaniały człowiek wielkiego serca.
Wciąż pamiętamy i nigdy o Nim nie zapomnimy.
To już koniec. Tak mało się znaliśmy... Zbyt mało, lecz już za późno,
żeby to nadrobić...
Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze.
Msza św. 15 X w kościele parafialnym w Czerwonaku o godzinie 12.00.
Przyjaciele ze wspólnych szlaków rowerowych Koła Viator
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ryszard walerycha ((:
5 l
Mariusz
5 l
małgosia
13 l
Maria I Tadeusz Matuszek
13 l
Maria i Tadeusz
13 l
Marek Tomaszyk
14 l
Leszek Beszterda
14 l
Współczująca
14 l
Jerzy Migas
14 l
jurek
14 l
jerzy migas.
14 l
jerzy migas.
14 l
Ewa
14 l
Ewa
14 l
Ewa
14 l
Hanna Martyna
14 l
Marzenna Karbowska
14 l
Marzenna Karbowska
14 l
Maciej
14 l
Hanka i Krzysiek Bujkowscy
14 l
Hanka i Krzysiek Bujkowsccy
14 l
Patrycja Owczarzak
14 l
emilia
14 l
Hanna Sobańska
14 l