Jan Gosz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.09.2011
Dziennik Bałtycki

"Słowa tego nie wyrażą, łzy długo nie obeschną, pozostanie miłość i pamięć"
Pogrążeni w głębokim bólu zawiadamiamy, że 18 września 2011 roku nagle odszedł od nas na zawsze najdroższy Mąż, ukochany Ojciec, Teść i najlepszy Dziadek
śp.
Jan Gosz
Ostatnie Jego pożegnanie odbędzie się 22 września (czwartek) o godz.11.00 w kościele pw. św.Marcina w Sierakowicach, gdzie spocznie na miejscowym cmentarzu.
Pogrążona w bólu i żałobie rodzina

Plaża

Z żalem i smutkiem Samorząd Gminy Sierakowice
przyjął wiadomość o śmierci
Jana Gosza
byłego prezesa Oddziału ZKP O/Sierakowice i przewodniczącego Niezależnego
Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych "Solidarność"
w Sierakowicach
Szczere wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają
Wójt Gminy Sierakowice
Tadeusz Kobiela
Przewodniczący Rady Gminy Sierakowice
Zbigniew Suchta

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Jana Gosz
Wyrazy szczerego współczucia najbliższej Rodzinie
składa
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kartuzach
wraz z pracownikami

"Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej"
Z najgłębszym żalem żegnamy naszego Szefa
Jana Gosza
Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia w trudnych chwilach
dla całej Rodziny
składają pracownicy Ubojni Drobiu Gosz

Szczere słowa podziękowania za dar obecności, modlitwy
i udział w ceremoniach pogrzebowych
mojego Męża, naszego Ojca, Teścia i Dziadka
Jana Gosza
Księdzu proboszczowi Bronisławowi Dawickiemu
Księdzu Tadeuszowi Kurachowi
Wójtowi Gminy Tadeuszowi Kobieli
Przewodniczącemu Rady Gminy Sierakowice Zbigniewowi Suchcie
Panu Senatorowi Kazimierzowi Kleinie
Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii w Kartuzach Panu Kazimierzowi Sekule
Powiatowemu Lekarzowi Weterynarii w Kościerzynie Panu Edwardowi Kowalke
Strażakom OSP Sierakowice
Pocztom sztandarowym, Delegacjom zaprzyjaźnionych zakładów pracy, szkół,
instytucji, Członkom zrzeszenia ZKP, Pracownikom naszej firmy,
Panu Hubertowi Szczypiorskiemu i Jego zespołowi za przepiękną oprawę
muzyczną ceremonii pogrzebowej,
Krewnym, Sąsiadom i Przyjaciołom, wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami ból i uczestniczyli we mszy św. żałobnej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
składa z wdzięcznością rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maja Skowron


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

anonim


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mirosław błażewicz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciek Klawikowski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grzegorz Czapiewski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jacek Skrzypkowski z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

gosia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Łukasz Sadowski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

leszek gosz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

leszek gosz


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Leszek Frąckowiak


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia