Z głębokim smutkiem i żalem pr
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2010
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci WANDY PYDT długoletniej, emerytowanej Pracownicy Zakładu Energetyczngo Opole Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie Zmarłej składają DYREKCJA I PRACOWNICY OPOLSKIEGO ODDZIAŁU ENERGIIPRO S.A. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 20 marca 2010 roku o godzinie 10.30 na cmentarzu komunalnym Opole-Półwieś
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna Kut- Wyrzykowska
16 l