Iza Borowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.06.2011
Głos Wielkopolski

<p>„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,<br />a łzy wskrzeszać...<br />Byłabyś z Nami”<br />ś + p<br />Iza Borowska<br />Byłaś osobą niezwykle ciepłą i wrażliwą.<br />Mimo przeciwności losu, potrafiłaś cieszyć się z życia i przekazywać<br />tę radość innym.<br />Żegnaj IZUNIU<br />będzie nam Ciebie bardzo brakować i pozostanie po Tobie<br />niewypełniona pustka.<br />Odpoczywaj w spokoju!<br />Maciejowi, Kubie i Filipkowi<br />oraz Rodzicom składamy<br />wyrazy serdecznego współczucia.<br />Łączymy się z Wami w bólu<br />Przyjaciele<br />Hania i Paweł, Klaudia i Łukasz, Agnieszka i Karol,<br />Beata i Mirek, Basia i Jacek, Asia i Olek</p>

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać...
Byłabyś z Nami”
ś + p
Iza Borowska
Byłaś osobą niezwykle ciepłą i wrażliwą.
Mimo przeciwności losu, potrafiłaś cieszyć się z życia i przekazywać
tę radość innym.
Żegnaj IZUNIU
będzie nam Ciebie bardzo brakować i pozostanie po Tobie
niewypełniona pustka.
Odpoczywaj w spokoju!
Maciejowi, Kubie i Filipkowi
oraz Rodzicom składamy
wyrazy serdecznego współczucia.
Łączymy się z Wami w bólu
Przyjaciele
Hania i Paweł, Klaudia i Łukasz, Agnieszka i Karol,
Beata i Mirek, Basia i Jacek, Asia i Olek

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

współczucie


15 l

<p>Żegnaj Izuniu</p> <p>To własnie dziś dowiedziałam się ,że Ciebie już nie ma !!!!:( Żal, gniew, bezsilność, wzruszenie to nie były jedyne uczucia jakie mi towarzyszyły. I choć Ciebie nie ma wśród nas dlatego właśnie do Ciebie piszę te słowa: Odpoczywaj w spokoju, wspiraj z góry swoje dzieciaczki i męża, a rodziców otocz szczególna troską i milością. Żegnaj Kochana, zawsze będę o Tobie pamietać , mimo że nie było nam dane się spotkać po latach mimo takich właśnie planów.</p> <p>Żegnaj "siostrzyczko"!!!</p> <p>Rodzicom składam szczere wyrazy współczucia, a mężowi i dzieciaczkom życzę ukojenia w bólu i sił w dalszej walce ze słabościami i samotnością. A całej najbliższej rodzinie wytrwałości i wiary w to, że jest jeszcze drugie, lepsze życie.</p> <p>Wioletta Koźbial z domu Małecka</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wioletta


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia