Z żalem
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.07.2010
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.07.2010
Nowiny
Z żalem żegnamy Pana Andrzeja Pamułę, emerytowanego Pilota, byłego Pracownika WSK „PZL-Mielec” zasłużonego dla rozwoju polskiego i mieleckiego lotnictwa. Na ręce Rodziny Zmarłego pragniemy przekazać kondolencję oraz szczere wyrazy współczucia. Był wspaniałym człowiekiem, całym sercem związanym z lotniczym środowiskiem. Niech spoczywa w pokoju. Zarząd i Pracownicy Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu Pogrzeb odbędzie się w dniu 3 lipca 2010 (sobota) o godz. 14:00 w Krakowie-Swoszowicach na cmentarz Kraków-Wróblowice.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
KTOS
15 l