Z głębokim smutkiem i żalem po
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.12.2009
Głos Koszaliński
Z głębokim smutkiem i żalem pożegnaliśmy zmarłego 4 grudnia 2009 roku EDWARDA JARGOTA długoletniego prokuratora Prokuratury Wojewódzkiej i Okręgowej w Koszalinie Odszedł od nas na zawsze wybitny prawnik i społecznik zasłużony dla regionu swoimi szczególnymi osiągnięciami w służbie publicznej Wyrazy najgłębszego współczucia Żonie i Rodzinie Zmarłego składają Prokurator Okręgowy w Koszalinie Pracownicy Prokuratur okręgu koszalińskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia