Elżbieta Paprzycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 22 lutego 2011 r.
odeszła nagle z grona wielkopolskich aptekarzy
ś+p.
mgr farm. Elżbieta Paprzycka
absolwentka Wydziału Farmaceutycznego AM w Poznaniu, rocznik 1985,
wieloletni pracownik apteki ZOZ i apteki „Witaminka” we Wrześni.
Odeszła Koleżanka oddana pacjentom i zawodowi, Człowiek
wielkiego serca i dobroci.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, dnia 28 lutego br.
o godzinie 14.00 na cmentarzu w Pyzdrach.
Rodzinie Zmarłej
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Prezes Wlkp. ORA
oraz koleżanki i koledzy z Wlkp. OIA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Aleksandra Jarosz
15 l
Niech spoczywa w pokoju Basia
15 l