Małgorzata Wasiluk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.01.2011
Gazeta Krakowska
„Ludzie żyją tak długo, jak długo inni
pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając”
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ŚP
Małgorzaty Wasiluk
Żony Ryszarda Wasiluka, Komendanta Straży Miejskiej w Nowym Sączu
Rodzinie Zmarłej oraz Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia
Przewodniczący Rady Miasta
Jerzy Wituszyński
wraz z Radnymi
Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak
wraz z zastępcami:
Bożeną Jawor i Jerzym Gwiżdżem
oraz pracownikami Urzędu Miasta
Panu
Ryszardowi Wasiluk
wyrazy szczerego współczucia po stracie żony
Małgorzaty
składają pracownicy
Rzeszowskiego Oddziału Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
Panu
Ryszardowi Wasilukowi
Komendantowi Straży Miejskiej w Nowym Sączu
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Żony
składa
Dyrektor i Pracownicy Sądeckiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Nowym Sączu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia