Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2011
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2011
Głos Szczeciński
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7. marca 2011 r. W Hamburgu zmarła tragicznie nasza kochająca Mama i Babcia Helena Skibińska (15.09.1945 7.03.2011) Dziękujemy Bogu za Twoje życie, Twoją miłość i poświęcenie. Pogrzeb odbędzie się w Swobnicy k. Bań w środę 23.03.2011 r. Wyprowadzenie z kościoła w Swobnicy o godz. 13.00 Pogrążeni w nieukojonym żalu Marlena i Marcin Dlugosch z Dawidkiem Jarosław Skibiński z Oliwią i Malwinką Joanna i Andrzej de Vincenz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
iwona
15 l
joasia p
15 l