Jadwiga Leśkow
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.12.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.12.2009
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 grudnia 2009 r. odeszła nasza kochana Mama i Babcia
ŚP.
Jadwiga Leśkow
Msza św. żałobna w intencji Zmarłej odbędzie się dnia 16 grudnia 2009 r. o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia przy ul. Wittiga.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 w kaplicy na cmentarzu parafialnym przy ul. Smętnej. Powiadamia Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia