Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Heleny Cieślak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we Mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Heleny Cieślak a w szczególności rodzinie, księżom, znajomym, przyjaciołom, sąsiadom, delegacjom, pocztom sztandarowym za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa mąż i córki z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia