Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2011
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2011
Express Ilustrowany
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłabyś z nami"
Z bólem zawiadamiamy, że w dniu 22 lutego 2011 r., zmarła po ciężkiej chorobie nasza kochana Żona, Mama, Siostra i Babcia
ŚP
Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
Człowiek dobry i prawy, w pełni oddany swojej pracy i zawsze życzliwy dla ludzi.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 1 marca br. (wtorek) o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym Doły przy ul. Smutnej w Łodzi.
Pogrążona w żalu
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marian Strzelecki
15 l