Franciszek Fryźlewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.07.2010
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.07.2010
Gazeta Krakowska
Z głębokim żalem żegnamy wybitnego specjalistę owczarstwa
śp inż. Franciszka Fryźlewicza
długoletniego pracownika związanego z rolnictwem, a w szczególności z rozwojem owczarstwa na Podhalu
Swoją długoletnią pracę rozpoczął po ukończeniu studiów w roku 1953 najpierw jako pracownik Powiatowej Rady Narodowej w Nowym Targu, następnie w Okręgowej Stacji Hodowli Zwierząt w Krakowie, a od 1995 roku w Regionalnym Związku Hodowców Owiec i Kóz w Nowym Targu.
W osobie Franciszka Fryźlewicza żegnamy wysoko cenionego, oddanego i zasłużonego dla polskiego owczarstwa, ciepłego i przyjaznego człowieka, powszechnie szanowanego i życzliwego.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w Kościele św. Anny na cmentarzu w Nowym Targu w dniu 02.07.2010 o godz. 14-tej
Zarząd i Pracownicy
Regionalnego Związku Hodowców Owiec i Kóz w Nowym Targu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia