Podziękowanie dla lekarzy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.05.2011
Dziennik Wschodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.05.2011
Dziennik Wschodni
Wyrazy ogromnej wdzięczności i uznania dla wszystkich lekarzy V Oddziału Chirurgii Onkologicznej z Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej pod kierownictwem dr hab. n. med. Andrzeja Stanisławka, którzy z troską, w pełni profesjonalny sposób opiekowali się moim Mężem. Szczególnie dziękuję: prof. dr hab. n. med. Piotrowi Paluszkiewiczowi, dr n. med. Pawłowi Terleckiemu, lek. med. Marii Olszewskiej Nowakiewicz, dr n. med. Tomaszowi Łopatyńskiemu, lek. med. Maciejowi Kondratowiczowi Kucewiczowi, lek. med. Marcinowi Zającowi, mgr Krystynie Cieślukowskiej Wach i mgr Ewie Wilkołaskiej. Dzięki Państwa zaangażowaniu i życzliwości nasze ostatnie wspólne tygodnie upłynęły w atmosferze miłości i poszanowania godności chorego. Iwona Wieleba
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia