Antoni Siekierski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2011
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2011
Echo Dnia
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Antoniego Siekierskiego, Geodety z Powiatowego Zarządu Dróg w Kielcach. Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia. Zdzisław Wrzałka - Starosta Kielecki wraz z pracownikami Starostwa Powiatowego w Kielcach, Józef Szczepańczyk - Przewodniczący Rady Powiatu w Kielcach
Z głębokim smutkiem żegnamy naszego kolegę Antoniego Siekierskiego. Łączymy się w bólu z żoną, dziećmi i całą rodziną. Dyrekcja, koleżanki i koledzy z Powiatowego Zarządu Dróg w Kielcach
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko" ks. Jan Twardowski. Przepełnieni ogromnym żalem zawiadamiamy, że po ciężkiej chorobie, przeżywszy 67 lat, w dniu 30 stycznia 2011 odszedł od nas na zawsze nasz najukochańszy Mąż, Tatuś i Dziadziuś ŚP Antoni Siekierski mgr inż. geodeta.Odszedł wspaniały, pełen dobroci, uczciwy i kochający życie Człowiek. Będziemy go pamiętać jako Osobę bardzo pracowitą i rzetelną, przepełnioną miłością do Boga i ludzi. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek 4 lutego 2011 r. o godzinie 12.00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Kielcach, ul. Sobieskiego na Baranówku. Po mszy świętej nastąpi przejazd na miejsce pochówku na cmentarz w Chmielniku. Pod kościołem będzie podstawiony autokar. Pogrążeni w smutku i żalu Żona i Dzieci z Rodzinami oraz Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Rodzina Różyckich
15 l
Jurek
15 l
renia
15 l