Monika Bajon
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2011
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła
ś + p
Monika Bajon
długoletni pracownik byłego Technikum Kolejowego w Poznaniu
Pogrzeb odbędzie się w dniu 11.4.2011 r. o godzinie 12.00
na cmentarzu przy ul. Bluszczowej w Poznaniu.
Wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja, pracownicy, młodzież
Zespołu Szkół Komunikacji w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia