Wanda Zarembina
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2011
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2011
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 marca 2011 zmarła w szpitalu w wieku 89 lat
Wanda Zarembina z domu Ladowska
kochająca matka i babcia.
Żegnamy ją z wielkim bólem.
Rodzina
Pochowana zostanie w grobie rodzinnym na Srebrzysku,
msza żałobna w kościele pw.
Matki Boskiej Częstochowskiej w Gdańsku
4 kwietnia 2011 o godz. 10.00.
Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 26 marca 2011 roku zmarła w Warszawie w wieku 89 lat nasza Koleżanka
śp.
lek. med. Wanda Zarembina
z domu Ladowska
absolwentka pierwszego po drugiej wojnie światowej rocznika studiów Wydziału Lekarskiego AMG. Specjalista chorób wewnętrznych i organizacji Służby Zdrowia. Od 1950 roku do 1986 była związana pracą z I Kliniką Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej w Gdańsku oraz niosła pomoc lekarską w Przyklinicznej Poradni Gastroenterologicznej. W latach 1986 do 1992 pracowała w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Gdańsku. Była osobą pogodną i życzliwą dla ludzi, obdarzoną wielką empatią.
W poniedziałek dnia 4 kwietnia br. o godz. 10.00 odprawiona zostanie żałobna msza święta w kościele ojców Pallotynów przy ul. Skłodowskiej-Curie we Wrzeszczu. Pogrzeb tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu Srebrzysko, z nowej kaplicy.
Koleżani i koledzy z pierwszego powojennego rocznika studiów
lekarskich w Gdańsku
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 marca 2011 r. zmarła
śp.
Wanda Zarembina
lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych
Była lekarzem z powołania, życzliwym dla chorych, mająca ich pełne zaufanie.
Leczyła nas i naszych najbliższych.
Żegnamy Ją z głębokim żalem.
Grono przyjaciół
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia