HELENA WŁODYKA z domu KONWISARZ
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2009
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2009
Gazeta Lubuska
Bóg widzi śmierć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg - jako bramę Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 7 grudnia 2009 roku odeszła od nas, moja kochana MAMA, TEŚCIOWA, nasza BABCIA i PRABABCIA śp. HELENA WŁODYKA z domu KONWISARZ Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 10 grudnia 2009 roku o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążony w żałobie Syn z Rodziną. Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela. Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
maria ochal
16 l
RENATA ROMANOWSKA
16 l