Tadeusz Szałociński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2010
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Tadeusza Szałocińskiego. A w szczególności księdzu Jackowi Pawlakowi za odprawienie mszy św. żałobnej i księdzu Danielowi Ziętara za uczestnictwo w uroczystości pogrzebowej, rodzinie, sąsiadom, kolegom, przyjaciołom, znajomym, delegacjom z Zakładów Pracy, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia