Edward Pytel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.09.2010
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Edwarda Pytla, a w szczególności rodzinie, znajomym, przyjaciołom, sąsiadom, Wójtowi i delegacji z Urzędu Gminy Inowrocław, delegacji z Urzędu Miasta, delegacjom z Zakładów Pracy, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne „Bóg zapłać” składa RODZINA Szczególne podziękowania dla Strażaków i Zakładu Pogrzebowego Pabjańczyk.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia