Alfred Pustuła
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.03.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
ŚP
Alfreda Pustułę
Długoletniego pracownika
Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Pracownicy Dolnośląskiej Spółki Gazownictwa
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3.03.2011 roku odszedł od nas
ŚP
Alfred Pustuła
Od maja 1945 r. we Wrocławiu - pionier Wrocławia, działacz TMW, Ligi Obrony Kraju, zasłużony dla m. Wrocławia i województwa, długoletni pracownik Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu. Odznaczony Oficerskim i Kawalerskim Krzyżami Orderu Odrodzenia Polski i wysokimi odznaczeniami i medalami resortowymi.
Msza św. żałobna oraz uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 10 marca 2011 r. o godz. 12.00 na cmentarzu przy ul. Bardzkiej.
Pogrążona w smutku Żona z Córką i Rodzina
W dniu 3.03.2011 roku
odszedł Mój Kochany Tato
Ś+P
Alfred Pustuła
pionier Wrocławia, odznaczony Krzyżem Oficerskim i Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i Złotym Krzyżem Zasługi, prawdziwy patriota.
Cześć Jego pamięci!!!
Pogrążona w smutku Córka
Jagoda Judy Davies
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Magdalena Tomasz Krzysztof
15 l
Magdalena Tomasz Krzysztof
15 l
Magdalena Tomasz Krzysztof
15 l
maria i jerzy krajkowscy
15 l
maria i jerzy krajkowscy
15 l
Magdalena Tomasz Krzysztof
15 l
Anna Butra
15 l
jerzy szczudłowski
15 l