Ś.P. Ryszarda Zembaczyńskiego, Rodzinie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2026
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.05.2026
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy informację o śmierci
ś+p
Ryszarda Zembaczyńskiego
Wojewody Opolskiego w latach 1990-1998,
Prezydenta Opola w latach 2002-2014,
„Zasłużonego Obywatela Miasta Opola”,
ale przede wszystkim wyjątkowego człowieka,
który był jednym z symboli zaangażowania
mieszkańców Opola i regionu
w obronę województwa opolskiego.
W relacjach osobistych
był tak samo nietuzinkowym człowiekiem.
Czarującym, o niezwykłej kulturze osobistej.
Składamy
najszczersze wyrazy współczucia
Rodzinie
oraz
wszystkim Bliskim
a także
mieszkańcom Opola.
Prezydent
Arkadiusz Wiśniewski
wraz ze współpracownikami
Urzędu Miasta Opola
W imieniu
Rady Miasta Opola
Przewodnicząca Rady
Barbara Kamińska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia