Grażyna Fedor Plenkowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2022
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2022
Dziennik Polski
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszej ukochanej
Pani doktor
Grażyny
Fedor-Plenkowskiej
Współzałożycielki i wieloletniego Wiceprezesa
Spółki Medyczne Centrum DIAB-ENDO-MET.
Człowieka wielkiej mądrości,
szlachetności i życzliwości, uczynności,
wzorowego pracownika, lekarza oddanego pacjentom.
W naszych myślach i i sercach pozostaniesz na zawsze.
Rodzinie i Najbliższym
najszczersze wyrazy współczucia
w trudnych i bolesnych chwilach
składają
Zarząd i Pracownicy
Medycznego Centrum DIAB-ENDO-MET.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
krystyna
3 l
Stefan Leśniak
3 l
G.B
3 l