Anna Żelska-Stasik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2022
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2022
Głos Pomorza
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Anny Żelskiej-Stasik
wieloletniej Przewodniczącej Oddziału Rejonowego
Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów
w Ustce, odznaczonej Medalem za zasługi dla Miasta Ustka,
Osoby aktywnej, zaangażowanej społecznie i niosącej pomoc innym.
Wyrazy współczucia
Rodzinie oraz Najbliższym
w imieniu usteckiej społeczności
składa
Burmistrz Miasta Ustka Jacek Maniszewski
wraz z pracownikami Urzędu Miasta Ustka
Składamy wyrazy współczucia
całej Rodzinie
oraz Bliskim
Anny Żelskiej-Stasik
wieloletniej Przewodniczącej
Oddziału Rejonowego Polskiego Związku
Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Ustce,
zaangażowanej w życie Ustki.
Pamięć o Pani Annie na zawsze pozostanie z nami.
Przewodnicząca Rady Miasta Ustka Lena Iwan-Kucia
wraz z Radnymi Rady Miasta Ustka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia