Józefa Gembary
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.11.2022
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.11.2022
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Józefa Gembary
wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1
im. Henryka Sienkiewicza w Zielonej Górze,
wspaniałego człowieka o wielkim sercu i umyśle.
Jego życzliwość i serdeczność wobec innych,
rzadki dar zjednywania ludzi oraz wysoka kultura osobista
czyniły z Niego osobę powszechnie lubianą i szanowaną.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego współczucia składają
Dyrekcja i pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza
w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia