Edward Kandyba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2024
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.04.2024
Dziennik Bałtycki
Miłość do Gdańska niech idzie w pokolenia
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 4 kwietnia 2024 roku odszedł od nas w wieku 90 lat
Edward Kandyba
Przewodnik PTTK. Absolwent kursu 1962. Prezes Koła Przewodników PTTK 1979-1983. Prezes Sądu Koleżeńskiego Oddziału Gdańskiego PTTK 2005-2013.
Kierownik i wykładowca na kursach przewodnickich
Człowiek o wielkim sercu.
Uczestnik wielu wspólnych wypraw krajoznawczych.
Basi, Magdzie i Najbliższym Edwarda
głębokie wyrazy współczucia
składają
Ewa, Irena i Stanisław, Gabrysia i Jerzy, Danusia,
Grzegorz, Krzysztof, Sławek, Stasio, Tadeusz , Irena, Iza i Przewodnicki Klubu Seniora PTTK Gdańsk
Pogrzeb odbędzie się 9 kwietnia 2024 r. po mszy św. pogrzebowej, która odprawiona zostanie o godz. 11.00 w kościele Matki Boskiej Bolesnej,
Gdynia-Orłowo, ul. ks. S. Zawackiego.
Z ogromnym żalem i smutkiem żegnamy
Edwarda Kandybę
Przewodnika, wykładowcę, Prezesa Koła Przewodników PTTK w Gdańsku, dobrego przyjaciela
Barbarze, Magdalenie i Najbliższym Edwarda
składamy serdeczne wyrazy współczucia
Koło Przewodników im. Franciszka Mamuszki w Gdańsku
W dniu 4 kwietnia 2024 roku
zmarł w wieku 90 lat
nasz najukochańszy Mąż, Tato i Dziadek
Edward Kandyba
Msza Święta Żałobna odbędzie się w dniu
9 kwietnia 2024 roku o godzinie 11.00 w kościele
pw. Matki Boskiej Bolesnej w Gdyni Orłowie
przy ul Księdza Stanisława Zawadzkiego.
Ceremonia pożegnania odbędzie się na cmentarzu
parafialnym po mszy żałobnej.
Pogrążeni w smutku i żałobie zawiadamiają
Basia, Magda, Artur, Jan i Marysia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
wiktor
2 l
wiktor
2 l
barbara
2 l
wladyslaw
2 l
Jerzy
2 l