Andrzej Kubica
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2024
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2024
Gazeta Wrocławska
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Andrzeja Kubicy
Radnego Województwa Dolnośląskiego I kadencji Sejmiku w latach 1998 - 2002.
Żegnamy Wspaniałego Człowieka,
cenionego samorządowca i społecznika.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia
w imieniu Radnych Województwa Dolnośląskiego
składa
Jerzy Pokój
Przewodniczący Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia