Ewa Wójcicka - Sajdak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2024
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2024
Głos Wielkopolski
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci wieloletniej pracownicy Oddziału Klinicznego
Gastroenterologii, Chorób Metabolicznych,
Wewnętrznych i Dietetyki
ś+p
dr n. med.
Ewy Wójcickiej-Sajdak
Wyrazy głębokiego współczucia dla
Rodziny
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia