Ewa Rechul
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2025
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2025
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem żegnać będziemy
naszą Koleżankę
mgr inż.Ewę Rechul
Wieloletniego i zasłużonego
Członka Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Krakowie, Wieloletnią i Zasłużoną
Sekretarz Oddziału SITK w Krakowie,
odznaczoną Srebrną i Złotą Odznaką Honorową SITK RP,
Złotą Odznaką Honorową z Diamentem SITK RP
oraz Medalem im. Henryka Komorowskiego,
zaangażowaną i oddaną działalności stowarzyszeniowej, zawsze aktywną, pracowitą i konsekwentną w działaniu.
Koleżankę Ewę będziemy wspominać
jako dobrego Przyjaciela i niezwykłego Człowieka.
Pozostawiła po sobie wiele dobrych działań i wysokie uznanie za wkład w pracę dla naszego środowiska.
Msza żałobna zostanie odprawiona
w dniu 23 stycznia 2025 r. o godz. 13.00
w kościele Matki Bożej Dobrej Rady
w Krakowie, al. Dygasińskiego 44A,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na cmentarz w Prokocimiu przy ul. Bieżanowskiej.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Oddziału SITK RP w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia