Śp. Pani Barbary Bugli Rodzinie i Najbliższym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2023
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2023
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani
ś+p
Barbary Bugli
Wieloletniej Pielęgniarki Oddziałowej Oddziału
Neurologii dla Dorosłych „A”, naszej koleżanki,
sumiennej, pracowitej, zawsze służącej radą i pomocą.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrekcja i Współpracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. św. Jadwigi w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia