Zdzisław Bosko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2023
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.09.2023
Kurier Poranny
Z ogromnym żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci
emerytowanego Nadleśniczego
Nadleśnictwa Żednia
ś+p
Zdzisława Bosko
W dniu 22 września 2023 r. brać leśna straciła zaangażowanego i oddanego leśnika,
któremu na sercu zawsze leżało dobro lasu i przyrody.
Przez blisko 20 lat kierował Nadleśnictwem Żednia.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z powodu utraty tak wspaniałego,
życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Dyrektor
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
Andrzej Józef Nowak
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia