Wiesławę Cieślę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2010
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.08.2010
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Panią Dyrektor
Wiesławę Cieślę
wybitnego Dyrektora szkoły i wieloletniego Przyjaciela
naszych dzieci oraz nas rodziców.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy współczucia.
Rodzice Uczniów Zespołu Szkół Muzycznych
im. Stanisława Moniuszki
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 22 sierpnia 2010 r. zmarła nasza Przyjaciółka,
Koleżanka i wieloletni Pedagog.
Z poczuciem ogromnej straty żegnamy
Ś.+P.
Wiesławę Cieślę
Dyrektora Zespołu Szkół Muzycznych
im. Stanisława Moniuszki w Łodzi.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Pracownicy
Administracji i Obsługi, Uczniowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Córka Kasia
15 l
Joanna, Jan Stawczyk z rodzin
15 l
Agnieszka Jagura
15 l
Zofia Grzegozrewsk a
15 l
Dominika Stefańska
15 l
Agnieszka Ireneusz Stefańscy
15 l
Agnieszka i Ireneusz Stefańscy
15 l
karolina sedkiewicz
15 l