Barbary Gierak-Pilarczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2023
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2023
Dziennik Bałtycki
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
ś+p
Barbary
Gierak-Pilarczyk
Znakomitej, cenionej lekarki, lekarza ludzkich ciał i dusz, współtwórczyni i dyrektor Wojewódzkiego Centrum
Reumatologicznego w Sopocie,
niezwykle aktywnej członkini sopockiego samorządu, radnej w latach 1990-2018,
wiceprezydent Sopotu w latach 1994-1998,
wspaniałego, mądrego i wyjątkowego Człowieka.
Kochana Basiu,
nikt nie jest w stanie nam Ciebie zastąpić!
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia
i szczere kondolencje
Jacek Karnowski, prezydent Sopotu,
Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu,
Marcin Skwierawski, wiceprezydent Sopotu,
Piotr Bagiński, przewodniczący Rady Miasta Sopotu, Wieczesław Augustyniak, były przewodniczący
Rady Miasta Sopotu,
a także
Henryk Ledóchowski, prezydent Sopotu w latach 1990-1992, Jan Kozłowski, prezydent Sopotu w latach 1992-1998,
oraz Przyjaciele z Rady Miasta Sopotu
i Urzędu Miasta
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
wiktor
2 l
barbara
2 l