Barbara Łuszpińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2022
Gazeta Wrocławska
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Pani Doktor
Barbary
Łuszpińskiej-
-Umińskiej
Pozostanie w naszej pamięci na zawsze
jako wybitny lekarz,
nauczyciel wielu pokoleń psychiatrów,
osoba uczciwa, koleżeńska i oddana pacjentom.
Łączymy się w bólu
z Rodziną
i Wszystkimi, którym była bliska.
Zarząd, Dyrekcja oraz Pracownicy
„Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego”.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa pacjentka
8 mies.
Marzena
1 r
Waldemar Koscielniak
1 r
Joanna
2 l
Kamila była pacjentka
2 l
Barbara Pacjentka
2 l
maria brzyska
2 l
Maciej Sadowski
2 l
Mirosława Andrzejewska
3 l
Wdzięczny Pacjent
3 l
Barba
3 l
Bożena
3 l
Urszula Ceglecka
3 l