Gosia .
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2025
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.12.2025
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem i smutkiem pragnę poinformować,
że 1 grudnia 2025 roku, po ciężkiej chorobie, odeszła
Gosia
Osoba wyjątkowo mądra, oczytana i wrażliwa,
z którą w dalekiej przeszłości próbowaliśmy
wspólnie odkrywać świat i życie.
Pokonała Ją straszna, śmiertelna choroba,
z którą zmagała się do samego końca z odwagą i godnością.
Jej odejście pozostawia w naszych sercach
bolesną pustkę, a pamięć o Niej pozostanie żywa
w myślach i wspomnieniach
tych, którzy mieli szczęście Ją znać.
Niech spoczywa w pokoju.
Janusz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa
6 mies.