Helena Rajpert-Kędzia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.09.2024
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.09.2024
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr hab.
Heleny Rajpert-Kędzi
wieloletniego zasłużonego pracownika
Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu
Łączymy się w bólu
z Rodziną Zmarłej
Dyrekcja i Pracownicy Szpitala
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr hab. n. med.
Heleny Rajpert-Kędzi
wieloletniej Kierownik Zakładu Patomorfologii
Ginekologiczno-Położniczego
Szpitala Klinicznego UM w Poznaniu.
W Jej osobie żegnamy wybitnego lekarza, naukowca
i nauczyciela, a zarazem dobrego i skromnego człowieka, który zawsze służył pomocą.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Pracownicy Zakładu Patomorfologii
Rodzinie
składamy szczere wyrazy współczucia.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Violetta
1 r
Aldona
1 r
Alicja
1 r