Alicja Paszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.12.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 grudnia 2010 r. odeszła od nas kochana Mama i Babcia
ś+p
Alicja Paszkiewicz
z domu Markowska
nasza ,,Buba”
Msza św. żałobna zostanie odprawiona 15 grudnia 2010 r. o godz. 11.15 w kościele św. Jerzego, ul. Swoboda w Poznaniu. Ceremonia pogrzebowa o godz. 12.30 na cmentarzu parafialnym przy ul. Nowina w Poznaniu.
W smutku pogrążony
Syn z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia