Kazimierz Kasprowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.06.2026
Express Bydgoski

Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 czerwca 2026 r. zasnął w Bogu
Nasz Najukochańszy Mąż, Tata, Dziadek, Pradziadek
ś+p
Kazimierz Kasprowicz
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie w dniu 9 czerwca 2026 r. (wtorek) o godzinie 12.00
w Kościele Rzymskokatolickim pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przyłękach, ul. św. Jana Marii Vianey/a,
przed Mszą odmówienie Różańca, godzina 11.30.
Ceremonia pogrzebowa po mszy świętej odbędzie się na cmentarzu parafialnym w Przyłękach.
Pogrążona w głębokim smutku
Rodzina

Plaża

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu
ś+p
Kazimierza Kasprowicza
cenionego przedsiębiorcy i wieloletniego Przyjaciela
Rodzinie, Bliskim
oraz
wszystkim pogrążonym w żałobie
składamy najszczersze wyrazy współczucia,
łącząc się z Państwem w bólu.
W obliczu tak bolesnej straty życzymy siły, spokoju oraz wsparcia
płynącego z życzliwości bliskich i zachowanej na zawsze pamięci o Człowieku,
który pozostawił po sobie trwały ślad w sercach tych,
którzy mieli zaszczyt Go znać.
Lech Chmara, Zdzisław Tok, Mariusz Chmara, Łukasz Tok
wraz z pracownikami firmy P.W. CHATE S.J.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z głębokim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Kazimierza. Poznaliśmy się i pracowaliśmy razem w dawnej Fabryce Automatów Tokarskich w Bydgoszczy. Zachowam Go w pamięci jako dobrego, życzliwego i serdecznego kolegę. Spoczywaj w pokoju, Kaziu. Rodzinie i Bliskim składam szczere wyrazy współczucia.

Irena Okonek (Wysocka)


1 tyg.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia