Andrzeja Rodzinie Żeromskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2023
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2023
Gazeta Lubuska
Ze smutkiem żegnamy
Andrzeja Żeromskiego
wieloletniego działacza Samorządu
Spółdzielni Mieszkaniowej „KISIELIN” w Zielonej Górze,
miłośnika społeczności spółdzielczej
Osiedla Pomorskiego i Osiedla Śląskiego,
serdecznego i koleżeńskiego Człowieka.
Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd SM „KISIELIN”, Rada Nadzorcza,
Komisja Rewizyjna, pracownicy oraz członkowie Spółdzielni
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia